pl

ZWROT / WYMIANA / REKLAMACJE

Informacje ogólne

WYMIANA
Towar można wymienić w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki ( w ciagu 3 dni należy zgłosić chęć wymiany poprzez formularz wymiany ). Koszt odesłania obuwia ponosi kupujący.

ZWROT
Zwrotu towaru można dokonać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Aby dokonać zwrotu należy wypełnić formularz zwrotu.
Koszty związane ze zwrotem towaru ponosi kupujący.
Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Obuwie do zwrotu przyjmujemy wyłącznie w oryginalnym, nie posklejanym taśmą pudełku. Pudełko należy najpierw opakować w osobny papier lub folię, dopiero sklepić taśmą.

Przesyłkę proszę wysłać na adres :
F.P.H. ALIMEX Albert Kasprzyk
Nowy Broniszew ul. Słoneczna 55
42-231 Cykarzew
Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu.
Zwrotu pieniędzy dokonujemy w ciagu 5 dni roboczych po otrzymaniu zwróconego towaru,nie później jednak niż do 14 dni.

REKLAMACJA

Reklamowane obuwie proszę odesłać do nas wraz z wypełnionym protokołem reklamacyjnym oraz dołączyć KONIECZNIE dowód zakupu (paragon).
W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu), albertoviolli.pl zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji, chyba że Klient wybierze inny, zaoferowany mu alternatywny produkt – wówczas koszty poprzedniej transakcji zostaną zaliczone na poczet ceny nowego produktu.
Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym. W przypadku wpłat przez system płatności PayU na numer konta z jakiego wpłata dotarła. W innych przypadkach na numer konta podany w formularzu. Sprzedający ustosunkuje się do każdego żądania niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni.Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.

Formularz wymiany
Formularz zwrotu
Formularz reklamacji towaru